Болгарія

Шановні відвідувачі нашого сайту, туристи ,мандрівники !!!

Хотілось би відзначити що Болгарія дуже змінюється,її інфраструктура розростається,покращується, хороші дороги ,готельна база оновлюється. Відвідувавши Болгарію декілька разів в інформаційних турах з метою якнайглибше вивчити цю країну  зрозуміла що ця країна цікава для різної категорії туристів. Насичена програма пропонуючих екскурсій,море чисте ,готелі різних категорії єдине є певні нюанси в пропонуючих послугах в готелях ,але наша команда Вам все підкаже і розяснить. Привітнісь обслуговуючого персоналу та і менталітет нам українцям близький по духу. Харчування смачне,великі порції,для маленьких діток безпечне. Курорт Албена який чудовий, Культурний відпочинок вабить туристів на Золотих пісках ,а молодь звичайно знайде де провести час і розважитись на повну....на Сонячному берегу.

Душевна і затишна країна, спокійна і сонячна, з неповторною культурою і безліччю привабливих містечок — все це Болгарія! Болгарія — дивовижна країна, і не тільки тому, що тут морські простори межують по сусідству з горами, до прекрасного вина подають не менш прекрасні страви, а якість послуг набагато перевершує свою ціну. Ця країна відразу ж приваблює до себе — саме своєю душевністю, дружелюбністю і комфортом. Крім того, тури в Болгарію — відмінний вибір для тих, хто мріє про якісний і приємний відпочинок на морі, проте не володіє достатнім знанням англійської мови. Тут Вас не тільки обов'язково зрозуміють, але і з радістю допоможуть при необхідності.

Болгарія — країна золотих пісків, лавандових полів, персикових долин і горіхових гаїв. 

Болгарія також є країною по-справжньому якісного вина — тут не буває підробок. У країні сертифіковано 153 сорти вина, скуштувати які можна і в готелі, і в ресторані, і навіть у горах. Там же любителі екзотики можуть покуштувати буйволяче молоко і взяти участь в одному з найбільш вражаючих стародавніх звичаїв — нестінарскіх танцях.